Álláspályázat - paktumiroda munkatárs

Álláspályázat Pest Vármegyei Önkormányzati Hivatal Paktumirodájába, a TOP_PLUSZ-3.1.1-21–PT1- Vármegyei foglalkoztatási-gazdaságfejlesztési együttműködések című kiemelt program keretében pályázatot hirdet Munkaviszony (MT) keretében paktumiroda munkatárs Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):
• Hátrányos helyzetű célcsoporttal kapcsolatos szervezési, bonyolítási, adatgyűjtési és adminisztrációs feladatok ellátása a Ráckevei járásban, Szigetszentmiklósi járásban, Érdi járásban és a Budakeszi járásban, a központi Paktumiroda irányítás alatt;

Betöltendő állás szakmacsoportja: adminisztráció
FEOR besorolás: 3910 Egyéb ügyintéző
FEOR besorolás: 4190 Egyéb, máshova nem sorolható irodai, ügyviteli foglalkozású
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Munkaviszony (MT)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
Határozatlan, 20 óra, részmunkaidő (heti 20 óra), Részmunkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Kiskunlacháza

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):
• Europass önéletrajz benyújtása (https://europa.eu/europass/hu alapján);
• Adatkezelés tájékoztató és nyilatkozat a www.pestmegye.hu/pályázati oldalán;
• A jogállásra, a munkabér megállapítására és egyéb juttatásokra a Munka Törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény rendelkezései, valamint a Pest Vármegyei Önkormányzati Hivatal Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései az irányadók.

Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
• Büntetlen előélet
• Cselekvőképesség
• Magyar állampolgárság
• Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
• Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú rész szakképesítés, vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, Egyéb végzettség, Középiskola/gimnázium

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
• Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
• Jó kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Precizitás és pontosság

Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
• végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
• motivációs levél
• fényképes önéletrajz 87/2019.(IV.23) Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
Adatkezelési nyilatkozat
• Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.09.16.12:00

Kérjük, hogy szíveskedjenek 1131-1/2024. iktatószámot az email tárgy részében feltüntetni.
Személyes interjú, megbeszélés után történő kiválasztással, amely várhatóan a 2024. szeptember 17. és 2024. szeptember 18. között kerül megszervezésre.
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.09.19. 12:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.pestmegye.hu, https://kozszolgallas.ksz.gov.hu/
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.09.20.
Publikálás tervezett időpontja: 2024.09.12.

www.pestmegye.hu